• ג'ני קשת

כבר 6 שנים אני מנהלת את הסטודיו לצילום שלי ולא נראה לי שיצא לנו ממש להכיר 😊

אז נעים מאוד, אני ג'ני קשת, ילידת לטביה, אמא ל 2, נשואה לאביב קשת( התימני 😊 ) צלמת תינוקות בעיקר ולאחרונה אני מלווה צלמות בתחילת הדרך המקצועית שלהן. למדתי צילום בגליץ לפני הרבה שנים שאני כבר לא זוכרת באיזה שנה.

אני בעלת תואר ראשון BA במנהל עסקים וכרגע סטודנטית ללימודי NLP. אני אוהבת לתעד את הרגעים הקסומים של התינוקות כי הם כאלה מתוקים וכי זה רגעים מיוחדים לפני שהם הופכים לבני אדם מן המניין.

ולכן התקופה הזו כה חשובה בעיני לתיעוד כי היא זמנית ולא חוזרת לעולם.

חשוב לי לעזור לכם ליצור את המזכרת המיוחדת הזו שאולי גם תלווה אתכם בנוף הביתי על הקיר לאורך שנים. אני יודעת שבזמנים הלחוצים שלנו בימינו אנחנו לא תמיד מוצאים את הזמן הזה לעצור, לתכנן, לעצב, לצלם, להדפיס ועוד.

יש בידי את היכולת ליצור לכם בדיוק את המזכרת המיוחדת הזו שחלמתם עליה מאז לידת התינוק ללא מאמץ, מה שהופך את הצילומים לחוויה כיפית לכם ולכל המשפחה בפרט.

צילמתי כבר מעל 100 תינוקות מגילאי שבועיים ועד שנה.

יש לי את כל הסבלנות הנדרשת והניסיון בעולם הילדים והצילום, בשביל להציא את התמונות הכי יפות שמקבלות את קריאת הוואו המרגשת.

אני נרגשת להמשיך לפגוש עוד ועוד משפחות שבחרו בי לנצור את זכרונותיהם ולארוז אותם באלבום מעוצב..כך שאני אהיה שקטה ובטוחה שהזכרונות שלהם יישמרו לאורך זמן. זכרו החוויה שלכם היום -הם הזכרונות של מחר תהנו צלמו הדפיסו באהבה, ג'ני קשת #צילומיגילשנה #צלוםיוםהולדת #צילומימשפחה #צילומיסמאשקייק #חריש


6 צפיות
​הפכי לצלמת ליום אחד!
לקבלת מדריך להכנת סמאשקייק ביתי
רוצה לקבל עוד פרטים? הירשמי ואחזור אלייך בהקדם
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon